CEP

image007 

Skratka vytvorená z anglického slovného spojenia CELL ENERGY PROTECTION (ochrana energie bunky). Značka CEP poskytuje maximálnu kvalitu, funkčnosť a jedinečné benefity pre všetkých športovcov prostredníctvom svojich produktov  prispôsobených špeciálnym potrebám a prianiam športovcov.

Či už pri športe, regenerácii, prevencii zranenia alebo pre zvýšenie energie v každodennom živote – CEP ponúka vždy riešenia najvyššej kvality. Toto všetko je garantované unikátnym  know-how, ktoré stojí za konceptom CEPCEP je súčasťou medi, nemeckého výrobcu technologicky špičkových zdravotníckych výrobkov a jedného z hlavných hráčov na trhu so zdravotníckymi potrebami.

S podporou firmy medi má značka CEP prístup nielen k najmodernejšiemu vývoju a najmodernejším výrobným štandardom a metódam, ale taktiež k technológii medi compression a k znalostiam a skúsenostiam spoločnosti medi získaných behom niekoľkých desaťročí pri výrobe kompresívneho, zdravotníckeho tovaru. 

Spoločne s renomovanými vedcami, lekármi a športovcami z celého sveta zúročila spoločnosť medi tieto bohaté znalosti a optimálne je integrovala do všetkých produktov CEP tak, aby splnili veľmi špecifické potreby športovcov a aktívnych ľudí.

CEP sa stal prémiovou športovou značkou pre všetkých športovcov, bez ohľadu na druh a výkonnostnú úroveň vykonávaného športu. Všetky produkty CEP predstavujú dokonalú kombináciu kvality a funkčnosti, optimálne navrhnuté pre konkrétny účel.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie