CEP

image007 

Skratka vytvorená z anglického slovného spojenia CELL ENERGY PROTECTION (ochrana energie bunky). Značka CEP poskytuje maximálnu kvalitu, funkčnosť a jedinečné benefity pre všetkých športovcov prostredníctvom svojich produktov  prispôsobených špeciálnym potrebám a prianiam športovcov.

Či už pri športe, regenerácii, prevencii zranenia alebo pre zvýšenie energie v každodennom živote – CEP ponúka vždy riešenia najvyššej kvality. Toto všetko je garantované unikátnym  know-how, ktoré stojí za konceptom CEPCEP je súčasťou medi, nemeckého výrobcu technologicky špičkových zdravotníckych výrobkov a jedného z hlavných hráčov na trhu so zdravotníckymi potrebami.

S podporou firmy medi má značka CEP prístup nielen k najmodernejšiemu vývoju a najmodernejším výrobným štandardom a metódam, ale taktiež k technológii medi compression a k znalostiam a skúsenostiam spoločnosti medi získaných behom niekoľkých desaťročí pri výrobe kompresívneho, zdravotníckeho tovaru. 

Spoločne s renomovanými vedcami, lekármi a športovcami z celého sveta zúročila spoločnosť medi tieto bohaté znalosti a optimálne je integrovala do všetkých produktov CEP tak, aby splnili veľmi špecifické potreby športovcov a aktívnych ľudí.

CEP sa stal prémiovou športovou značkou pre všetkých športovcov, bez ohľadu na druh a výkonnostnú úroveň vykonávaného športu. Všetky produkty CEP predstavujú dokonalú kombináciu kvality a funkčnosti, optimálne navrhnuté pre konkrétny účel.