Zákazková výroba

vyroba_ponozek_na_zakazku_collm

Ponožky, podkolienky, nadkolienky, návleky, ale aj potítka, čelenky a čiapky športové tričká, dresy, kraťasy aj legíny vyrábame aj na zákazku.

Hľadáte vhodný ale zároveň aj praktický reklamný predmet vhodný pre obchodných partnerov alebo zamestnancov? Ponúkame Vám ponožky s logom, znakom alebo názvom firmy, ktoré Vám do ponožiek vypletieme.

Plánujete teambuilding, športový turnaj, alebo spoločenskú akciu? Ponožky s Vašim logom darované obchodným partnerom a zamestnancom, Vám budú robiť reklamu ešte dlho po jej skončení a pripomínať nielen túto akciu, ale aj Vašu firmu.

Vyrábame ponožky, podkolienky a ďalšie výrobky podľa požiadaviek každého zákazníka. Ak má zákazník presnú predlohu alebo predstavu o dizajne či vzore ponožiek, nie je problém ich na mieru vyrobiť.

Pre vytvorenie vzorky požadujeme zaslanie špecifikácie konkrétneho modelu ponožky, (ideálne je zaslať konkrétnu ponožku, prípadne napísať, z akého nášho súčasného modelu máme vychádzať). Ďalej je potrebné uviesť požadovanú farebnosť, a zaslať logo alebo grafiku vo formáte PDF. To všetko môžete urobiť v našom konfigurátore nižšie. Po obdržaní všetkých týchto informácií začneme pracovať na výrobe konkrétnej vzorky, po schválení vzorky Vám zákazku vyrobíme v priebehu 20 až 30 dní. To všetko v závislosti od typu výrobku, druhu materiálu, množstva a vyťaženia výroby.

Minimálne množstvo je 200 párov.

Produkty, ktoré Vám môžeme pripraviť a dodať: nízke ponožky, členkové ponožky, vysoké ponožky, kompresné podkolienky, kompresné návleky, nadkolienky, čelenky, čiapky a funkčné šatky atď.

Možnosť umiestnenia loga, obrázku alebo nápisu je možné do celej ponožky / podkolienky, okrem päty a špice, väčšinou sa dáva do lemu, do oblasti priehlavku a chodidla.

Zákazku Vám zabalíme do Vami dodaných etikiet, do našich etikiet alebo prebalov, alebo Vám na želanie zabezpečíme balenie podľa požiadaviek.

                                                     
 

Ostatné otázky na výrobu oblečenia - dresov, tričiek, čiapok, čeleniek, legín, návlekov na ruky atď. Nám môžete napísať aj na e-mail: info@collm.sk