Zákazková výroba

vyroba_ponozek_na_zakazku_collm

Ponožky, podkolienky, nadkolienky, návleky, ale aj potítka, čelenky a čiapky športové tričká, dresy, kraťasy aj legíny vyrábame aj na zákazku.

Hľadáte vhodný ale zároveň aj praktický reklamný predmet vhodný pre obchodných partnerov alebo zamestnancov? Ponúkame Vám ponožky s logom, znakom alebo názvom firmy, ktoré Vám do ponožiek vypletieme.

Plánujete teambuilding, športový turnaj, alebo spoločenskú akciu? Ponožky s Vašim logom darované obchodným partnerom a zamestnancom, Vám budú robiť reklamu ešte dlho po jej skončení a pripomínať nielen túto akciu, ale aj Vašu firmu.

Vyrábame ponožky, podkolienky a ďalšie výrobky podľa požiadaviek každého zákazníka. Ak má zákazník presnú predlohu alebo predstavu o dizajne či vzore ponožiek, nie je problém ich na mieru vyrobiť.

Pre vytvorenie vzorky požadujeme zaslanie špecifikácie konkrétneho modelu ponožky, (ideálne je zaslať konkrétnu ponožku, prípadne napísať, z akého nášho súčasného modelu máme vychádzať). Ďalej je potrebné uviesť požadovanú farebnosť, a zaslať logo alebo grafiku vo formáte PDF. To všetko môžete urobiť v našom konfigurátore nižšie. Po obdržaní všetkých týchto informácií začneme pracovať na výrobe konkrétnej vzorky, po schválení vzorky Vám zákazku vyrobíme v priebehu 20 až 30 dní. To všetko v závislosti od typu výrobku, druhu materiálu, množstva a vyťaženia výroby.

Minimálne množstvo je 200 párov.

Produkty, ktoré Vám môžeme pripraviť a dodať: nízke ponožky, členkové ponožky, vysoké ponožky, kompresné podkolienky, kompresné návleky, nadkolienky, čelenky, čiapky a funkčné šatky atď.

Možnosť umiestnenia loga, obrázku alebo nápisu je možné do celej ponožky / podkolienky, okrem päty a špice, väčšinou sa dáva do lemu, do oblasti priehlavku a chodidla.

Zákazku Vám zabalíme do Vami dodaných etikiet, do našich etikiet alebo prebalov, alebo Vám na želanie zabezpečíme balenie podľa požiadaviek.

                                                     
 

Ostatné otázky na výrobu oblečenia - dresov, tričiek, čiapok, čeleniek, legín, návlekov na ruky atď. Nám môžete napísať aj na e-mail: info@collm.sk

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie