NOVINKY

Čelenky COLLM CRAZY 

Predstavujeme naše nové vzory športových, funkčných čeleniek COLLM CRAZY ???????? Dúfame, že sa Vám  budú páčiť. Viac informácii a vzorov našich moderných čeleniek nájdete tu:

good girl

Kompresné ponožky COLLM BLACK   

NOVINKA - kompresné športové ponožky so vzdušnou odľahčenou konštrukciou z mikrovlákna na behanie a cyklistiku v čiernej farbe. V ponuke nájdete tieto ponožky aj v olivovej, petrolejovej  a fialovej farbe. Viac informácii o týchto ponožkách nájdete tu:

black

Kompresné podkolienky COLLM LIME   

NOVINKA - Kompresné podkolienky COLLM sú nevyhnutnou výbavou a oporou všetkým, ktorí berú svoj šport vážne. Pomáhajú posúvať Vaše limity pri športe o level vyššie. Viac informácii o týchto podkolienkach nájdete tu:

kprp lime

Kompresné návleky COLLM MARE   

NOVINKA - kompresné návleky COLLM MARE na beh, turistiku, fitness, triatlon, cyklistiku ale aj ostatné indoorové a outdoorové športy v novej modernej pastelovej farbe. Viac informácii o návlekoch nájdete tu:

nálveky mare 1

Dámske kompresné návleky COLLM ALIANTE   

NOVINKA - dámske kompresné návleky COLLM ALIANTE na beh, turistiku, fitness, triatlon, cyklistiku ale aj ostatné in a outdoorové športy v novej modernej pastelovej farbe. Viac informácii o návlekoch nájdete tu:

nálveky aliante

Funkčná športová čelenka COLLM GEKO  

NOVINKA - funkčná športová čelenka s plochým švom COLLM GEKO v nových moderných farbách a dizajne. Ľahká, pružná  čelenka na šport a aktívny pohyb s jemným fleecom.  Viac informácii o čelenke nájdete tu:

geko čel 1

Funkčná športová čelenka COLLM MARE  

NOVINKA - funkčná športová čelenka s plochým švom COLLM MARE v nových moderných farbách a dizajne. Ľahká, pružná  čelenka na šport a aktívny pohyb s jemným fleecom.  Viac informácii o čelenke nájdete tu:

čelenka mare 1

Dámska funkčná športová čelenka COLLM ALIANTE  

NOVINKA - funkčná dámska čelenka s plochým švom COLLM ALIANTE v nových moderných farbách a dizajne. Ľahká, pružná  čelenka na šport a aktívny pohyb s jemným fleecom. Viac informácii nájdete tu:

čelenka aliante1

Dámske kompresné podkolienky ACTIVE ALIANTE  

NOVINKA - dámske kompresné podkolienky COLLM ACTIVE ALIANTE, opora pre Vás, opora pre Vaše nohy. Presne definovaná kompresia, funkčný priedušný materiál, perfektné anatomické vlastnosti, nová komfortná zmäkčená zóna na chodidle aj mäkký chránič členkov a Achillovej šľachy za pätou. Nové farby a dizajn. Viac informácii nájdete tu:

aliante-final-1

Kompresné podkolienky  COLLM ACTIVE MARE  

NOVINKA - kompresné podkolienky COLLM ACTIVE MARE, opora pre Vás, opora pre Vaše nohy. Presne definovaná kompresia, funkčný priedušný materiál, perfektné anatomické vlastnosti, nová komfortná zmäkčená zóna na chodidle aj mäkký chránič členkov a Achillovej šľachy za pätou. Nové farby a dizajn. Viac informácii nájdete tu:

mare-final-1

Kompresné podkolienky  COLLM ACTIVE GEKO  

NOVINKA - kompresné podkolienky COLLM ACTIVE GEKO, opora pre Vás, opora pre Vaše nohy. Presne definovaná kompresia, funkčný priedušný materiál, perfektné anatomické vlastnosti, nová komfortná zmäkčená zóna na chodidle aj mäkký chránič členkov a Achillovej šľachy za pätou. Nové farby a dizajn. Viac informácii nájdete tu:

geko-final-1

Obojstranná športová čiapka COLLM čierno-malinová  

NOVINKA ! športová obojstranná čiapka, pri ktorej si môžete meniť farby a striedať ich podľa nálady alebo oblečenia. Vďaka jedinečnému strihu a materiálu možno túto čiapku nosiť z oboch strán. Vždy ju tak môžete zladiť s oblečením! Viac informácii nájdete tu:

čierno-malinová final

Funkčné trekingové ponožky Comfort - červené  

NOVINKA ! Tieto trekingové ponožky sú ideálnou voľbou pre Vaše outdoorové aktivity. Udržia nohy v teple a suchu, za každého počasia, či svieti slnko, fúka vietor alebo prší. Viac informácii nájdete tu.

trekove_ponozky_collm_comfort

 

Športové ponožky COLLM ACTIVE ELISE   

NOVINKA ! V týchto ponožkách ťa nikto neprehliadne !!! Funkčné, športové ponožky COLLM ACTIVE ELISE na šport a aktívny pohyb.  Obsahujú špeciálne polypropylénové vlákno, obohatené o antibakteriálne prísady na báze biogénnych ióntov striebra.  Vďaka vzdušnej konštrukcií pleteniny, dosahujú tieto ponožky vynikajúce parametre v odvode vlhkosti. Ich elastický, horný lem zaručuje maximálne pohodlie a stabilitu ponožky na nohe. Viac informácii o týchto ponožkách nájdete tu.

241773127_4192639724186041_5999195462905636800_n

 

 

Športové bavlnené ponožky COLLM SCARLET   

NOVINKA !

NOVINKA - Pre tých, ktorý majú radi bavlnu aj pri športe.  Moderné, športové ponožky v čierno-červenej farebnej kombinácii. Kvalitné, športové ponožky SCARLET s obsahom tej najkvalitnejšej bavlny a najmodernejších syntetických vlákien. Ponožky sú určené na šport, aktívny pohyb ale aj bežné nosenie. Viac informácii o tejto novinke nájdete tu.

241678823_4253999461362003_569313649984908851_n

 

Športové bavlnené ponožky COLLM GIAMO   

NOVINKA !

NOVINKA - Pre tých, ktorý majú radi bavlnu aj pri športe.  Moderné, športové ponožky v čierno-zelenej farebnej kombinácii. Kvalitné, športové ponožky GIAMO s obsahom tej najkvalitnejšej bavlny a najmodernejších syntetických vlákien. Ponožky sú určené na šport, aktívny pohyb ale aj bežné nosenie. Viac informácii o tejto novinke nájdete tu.

240513402_2859432734181029_631088858462875114_n

Športové vysoké ponožky COLLM ACTIVE EYE   

NOVINKA !

Mrkni na to ️‍️️‍️!!! Všetky oči na ne. Máme žmurkajúce ponožky. V týchto ponožkách ťa nikto neprehliadne. Kvalitné, moderné, športové ponožky vyrobené zo špeciálneho polypropylenového vlákna pre dosiahnutie maximálnej priedušnosti. Viac informácii o tejto novinke nájdete tu.

oči

Športové vysoké ponožky COLLM ACTIVE čierno-biela šachovnica   

NOVINKA !

Funkčné, športové, vysoké ponožky COLLM  ACTIVE so vzorom čierno-bielej šachovnice. Kvalitné, moderné, športové ponožky vyrobené zo špeciálneho polypropylenového vlákna pre dosiahnutie maximálnej priedušnosti. Viac informácii o tejto novinke nájdete tu.

active_sachovnice

Športové dámske šortky COLLM - kolekcia 2021   

NOVINKA !

Dámske športové šortky COLLM sú ideálne na všetky športové a voľnočasové aktivity. Obleč si ich na ranný beh, bicyklovanie alebo náročné kardio, zaručene budeš spokojná.

Prednosťou našich šortiek sú bočné prestrihy a dva veľké, všité vrecká, ktoré sa skrátka hodia vždy.

Vysoko kvalitný funkčný materiál zaručuje maximálny komfort pri športe a výbornú priedušnosť.

Nejaký ten centimeter naviac nevadí, 4cm široká guma v páse sa vždy maximálne prispôsobí Vášmu telu.

U nás sa dokonale zladíte a pri Vašom milovanom športe budete neprehliadnuteľná. K šortkám si u nás môžete v rovnakom dizajne kúpiť  ľahké tielko, športové tričko, legíny alebo čelenky. Našu ponuku šortiek nájdeš tu.

4

Športové legíny COLLM - kolekcia 2021   

NOVINKA !

Kvalitné športové legíny značky COLLM sú vhodné na šport a pre väčšinu voľnočasových aktivít. Stavte na kvalitu, funkčnosť a pohodlie výrobkov COLLM. Každý jeden konkrétny kus legín vyrábame pre Vás a pre Vašu radosť. Pristupujeme k nim tak, ako keby bol každý kus originál. V kolekcii legín pre rok 2021 používame nový upravený strih s vysokým pásom a jedinečný materiál. Legíny nerobíme ako veľkovýrobu, od každého vzoru, prevedenia a veľkosti vyrábame len niekoľko málo kusov. Chceme, aby ste boli vždy a všade originálna.

A ten materiál, žiadna klasická legínovina. Naše legíny sú skrátka iné, funkčné, kvalitné a vyrobené v Českej republike.

Teraz môžu byť Vaše. Dámske športové legíny COLLM budú Vašou druhou kožou. V týchto nových vzoroch nájdete v našej ponuke aj športové tričká a tielka, funkčné čelenky ale aj voľné dámske šortky. Môžete sa dokonalo zladiť. Viac podrobností o našich legínach nájdete tu.

legíny menšie

Kompresné podkolienky COLLM TRIO   

NOVINKA !

Nové kompresné podkolienky TRIO. Nový dizajn, nové farby, úplne nový pocit. Kompresné podkolienky pre dámy aj pánov. 

Perfektné anatomické vlastnosti, rozdelená vymäkčená zóna na chodidle a mäkký chránič Achillovej šľachy za pätou, sú samozrejmosťou. Rovnako tak ako je u nás štandardom bola zachovaná antibakteriálna úprava s biogénnymi ióntami striebra (AG+) implantovanými do jadra vlákna, ktorá pomáha predchádzať nepríjemným ekzémom a plesniam. Kompresné podkolienky, ktoré sú určené dámam aj pánom. Športové kompresné podkolienky TRIO sú určené na všetky druhy športu, regeneráciu ale aj na dlhé cestovanie. Viac informácii o tejto novinke nájdete tu.

 podkolienky trio 4

 

 

Dámske pruhované kompresné podkolienky COLLM ACTIVE

NOVINKA !

Nové dámske kompresné podkolienky rady ACTIVE na beh, fitnes, atletiku, cyklistiku, in-line ale aj kolektívne športy.

Už pri prvom použití spoznáte ich jemnosť a priedušnosť a to pri zachovaní sily kompresného profilu. Úplne nové vlákno, úplne nový pocit.

activefin

NOVINKA - ŠPORTOVÉ ponožky COLLM ČIERNO - ŠEDÉ 

Funkčné, kvalitné, športové ponožky z funkčných materiálov a  s antibakteriálnou úpravou. Ideálne na všetky Vaše športové aktivity ale aj na bežné nosenie. Našu širokú ponuku športových ponožiek COLLM nájdete tu ...

COLLM 040619 024

 

 
 

NOVINKA - ponožky s Melónmi a plameniakmi 

Ponožky s melónmi a plameniakmi sú tento rok hitom. Farebné ponožky STYLE SOCKS COLLM vynikajú ich kvalitou a modernými vzormi. Je to trend, ktorý Vám dodá letnú originalitu.

Ponuka štýlových, moderných ponožiek STYLE SOCKS COLLM je široká stačí si len vybrať. Celý sortiment farebných ponožiek STYLE SOCKS  COLLM najdete tu ...

novinky 

PONOŽKY NA BICYKEL  17

NOVINKA - Vysoké, cyklistické ponožky COLLM RACE sú určené pre každodennú  cyklistiku ale aj pre závodné nasadenie. Tieto ponožky na bicykel, sú po technickej stránke vyrobené podľa požiadaviek profesionálnych cyklistov pre použitie v cyklistických tretrách.

  • Šev na špičke je v maximálnom plochom prevedení.
  • Päta, špička a členky sú zosilené proti oderu, nad pätou je zvýšená anatomicky tvarovaná zóna ochraňujúca  Achillovu šľachu.
  • Kompresný elastický pásik na priehlavku a aj nad členkom pre väčšie pohodlie a stabilitu ponožky na nohe, zabraňuje ich zosúvaniu a pohybu v topánke, čím zabraňuje vzniku pľuzgierov a odrenín.
  • Na priehlavku sú dve odvetrávacie zóny pre lepšiu priedušnosť. Vďaka celkovej vzdušnej konštrukcii pleteniny, dosahujú tieto ponožky najlepšie parametre v odvode vlhkosti. 
  • V chodidlovej časti je funkčný materiál Climawell, (špeciálne polypropylénové vlákno, obohatené o antibakteriálne prísady na báze biogennych iontov striebra).

Nové ponožky na bicykel si môžete zakúpiť tu ...

cyklo cervene 

11.12.2018

NOVINKA - KOMPRESNÉ PODKOLIENKY COLLM SOFT V BIELEJ FARBE

Kolekcia kompresných podkolienok COLLM SOFT je opäť bohatšia o novú farebnú variantu.

Nová generácia kompresných podkolienok COLLM SOFT. Pri týchto obľúbených podkolienkach došlo k vylepšeniu chodidlovej časti, zvýšeniu ochrany novým vypolstrovaním v oblasti Achillovej päty a nový je aj dizajn podkolienok.

 

Kompresné podkolienky COLLM SOFT  v novej bielej farbe si môžete kúpiť tu

biele soft1 

 

26.10.2018

Darčekové balenie štýlových, farebných  ponožiek STYLE SOCKS

Darčekové balenie kvalitných, farebných ponožiek STYLE SOCKS je darček, ktorý poteší každého.

Pripravili sme rôzne balenia farebných a vzorovaných ponožiek po troch aj piatich pároch. Ak Vám naše kombinácie nevyhovujú môžete si kúpiť len darčekovú  krabičku a naplniť ju ponožkami podľa vlastného výberu. Do darčekovej krabičky sa zmestí maximálne päť párov ponožiek STYLE SOCKS.

Vyhrňte si nohavice a ukážte v čom chodíte. Teraz sa nosia farebné, vzorované ponožky STYLE SOCK. Nájdete ich tu.

darkova_krabicka_style_socks_5p 

19.10.2018

NOVINKA - NOVÝ VZOR štýlových ponožiek STYLE SOCKS GREY

Kvalitné, štýlové ponožky výrobcu COLLM s vysokým obsahom bavlny.  Dokonale sadnú, sú veľmi pohodlné a majú neškrtiaci lem. Odporúčame ich prať na 30°C. 

Materiálové zložene:
70% Česaná bavlna
28% Polyamid
2%   Elastan

barevne_ponozky_do_obleku

 

15.10.2018

NOVINKA - KOMPRESNÉ PODKOLIENKY COLLM RUN PRO V ZELENEJ FLUO FARBE

Kolekcia kompresných podkolienok COLLM RUN PRO je opäť bohatšia o novú farebnú variantu.

Konkrétne o sa jedná o novú, fluo zelenú farbu. Je to nádherná podkolienka, v ktorej Vás nik neprehliadne.

Tak ako ostatné podkolienky rady RUN PRO, sú aj tieto vyrobené z mikrovlákna, ktoré zaručuje rovnakú kompresiu ako ostatné naše podkolienky ale je príjemnejšia na dotyk, dobre sa navlieka a je priedušnejšia.

Kompresné podkolienky RUN PRO v novej zelenej farbe si môžete kúpiť tu

1 (40)