NOVINKY

DámskE pruhované kompresnĚ podkolIenky COLLM ACTIVE

NOVINKA !

Nové dámske kompresné podkolienky rady ACTIVE na beh, fitnes, atletiku, cyklistiku, in-line ale aj kolektívne športy.

Už pri prvom použití spoznáte ich jemnosť a priedušnosť a to pri zachovaní sily kompresného profilu. Úplne nové vlákno, úplne nový pocit.

activefin

NOVINKA - ŠPORTOVÉ ponožky COLLM čIERNO - ŠEDÉ 

Funkčné, kvalitné, športové ponožky z funkčných materiálov a  s antibakteriálnou úpravou. Ideálne na všetky Vaše športové aktivity ale aj na bežné nosenie. Našu širokú ponuku športových ponožiek COLLM nájdete tu ...

COLLM 040619 024

 

 
 

NOVINKA - ponožky s Melónmi a plameniakmi 

Ponožky s melónmi a plameniakmi sú tento rok hitom. Farebné ponožky STYLE SOCKS COLLM vynikajú ich kvalitou a modernými vzormi. Je to trend, ktorý Vám dodá letnú originalitu.

Ponuka štýlových, moderných ponožiek STYLE SOCKS COLLM je široká stačí si len vybrať. Celý sortiment farebných ponožiek STYLE SOCKS  COLLM najdete tu ...

novinky 

PONOŽKY NA BICYKEL  17

NOVINKA - Vysoké, cyklistické ponožky COLLM RACE sú určené pre každodennú  cyklistiku ale aj pre závodné nasadenie. Tieto ponožky na bicykel, sú po technickej stránke vyrobené podľa požiadaviek profesionálnych cyklistov pre použitie v cyklistických tretrách.

  • Šev na špičke je v maximálnom plochom prevedení.
  • Päta, špička a členky sú zosilené proti oderu, nad pätou je zvýšená anatomicky tvarovaná zóna ochraňujúca  Achillovu šľachu.
  • Kompresný elastický pásik na priehlavku a aj nad členkom pre väčšie pohodlie a stabilitu ponožky na nohe, zabraňuje ich zosúvaniu a pohybu v topánke, čím zabraňuje vzniku pľuzgierov a odrenín.
  • Na priehlavku sú dve odvetrávacie zóny pre lepšiu priedušnosť. Vďaka celkovej vzdušnej konštrukcii pleteniny, dosahujú tieto ponožky najlepšie parametre v odvode vlhkosti. 
  • V chodidlovej časti je funkčný materiál Climawell, (špeciálne polypropylénové vlákno, obohatené o antibakteriálne prísady na báze biogennych iontov striebra).

Nové ponožky na bicykel si môžete zakúpiť tu ...

cyklo cervene 

11.12.2018

NOVINKA - KOMPRESNÉ PODKOLIENKY COLLM SOFT V BIELEJ FARBE

Kolekcia kompresných podkolienok COLLM SOFT je opäť bohatšia o novú farebnú variantu.

Nová generácia kompresných podkolienok COLLM SOFT. Pri týchto obľúbených podkolienkach došlo k vylepšeniu chodidlovej časti, zvýšeniu ochrany novým vypolstrovaním v oblasti Achillovej päty a nový je aj dizajn podkolienok.

 

Kompresné podkolienky COLLM SOFT  v novej bielej farbe si môžete kúpiť tu

biele soft1 

 

26.10.2018

Darčekové balenie štýlových, farebných  ponožiek STYLE SOCKS

Darčekové balenie kvalitných, farebných ponožiek STYLE SOCKS je darček, ktorý poteší každého.

Pripravili sme rôzne balenia farebných a vzorovaných ponožiek po troch aj piatich pároch. Ak Vám naše kombinácie nevyhovujú môžete si kúpiť len darčekovú  krabičku a naplniť ju ponožkami podľa vlastného výberu. Do darčekovej krabičky sa zmestí maximálne päť párov ponožiek STYLE SOCKS.

Vyhrňte si nohavice a ukážte v čom chodíte. Teraz sa nosia farebné, vzorované ponožky STYLE SOCK. Nájdete ich tu.

darkova_krabicka_style_socks_5p 

19.10.2018

NOVINKA - NOVÝ VZOR štýlových ponožiek STYLE SOCKS GREY

Kvalitné, štýlové ponožky výrobcu COLLM s vysokým obsahom bavlny.  Dokonale sadnú, sú veľmi pohodlné a majú neškrtiaci lem. Odporúčame ich prať na 30°C. 

Materiálové zložene:
70% Česaná bavlna
28% Polyamid
2%   Elastan

barevne_ponozky_do_obleku

 

15.10.2018

NOVINKA - KOMPRESNÉ PODKOLIENKY COLLM RUN PRO V ZELENEJ FLUO FARBE

Kolekcia kompresných podkolienok COLLM RUN PRO je opäť bohatšia o novú farebnú variantu.

Konkrétne o sa jedná o novú, fluo zelenú farbu. Je to nádherná podkolienka, v ktorej Vás nik neprehliadne.

Tak ako ostatné podkolienky rady RUN PRO, sú aj tieto vyrobené z mikrovlákna, ktoré zaručuje rovnakú kompresiu ako ostatné naše podkolienky ale je príjemnejšia na dotyk, dobre sa navlieka a je priedušnejšia.

Kompresné podkolienky RUN PRO v novej zelenej farbe si môžete kúpiť tu

1 (40)