Prečo nakúpiť u nás

Prečo nakúpiť u nás


1 - 95 % TOVAR MÁME NA SKLADE
Väčšinu tovaru máme priamo v našom sklade. Aj vďaka tomu sme schopní objednávky odosielať do druhého pracovného dňa. A čo nemáme, to hneď objednáme. Do pár dní je aj takýto tovar u vás.


2 - OBJEDNÁVKY ODOSIELAME DO 2 PRACOVNÝCH DNÍ
Objednávky sa snažíme vybavovať čo najrýchlejšie. Pokiaľ objednáte tovar skladom v pracovné dni zhruba do 10. hodiny, malo by sa nám podariť objednávku ešte v ten deň odovzdať na dopravu. Takto objednaný balíček u Vás môže byť už druhý pracovný deň podľa zvoleného dopravcu. Objednávky, ktoré prídu po 10. hodine, cez víkendy a cez sviatky vybavujeme v nasledujúcom pracovnom dni. Tovar, ktorý je v čase objednávky označený SKLADOM U DODÁVATEĽA odosielame do 7 dní.

3 - DOPRAVU ZADARMO U VŠETKÝCH DOPRAVCOCH MÁME UŽ OD 55€


4 - SME PREVERENÝ a CERTIFIKOVANÝ E-SHOP KDE SA NEMUSÍTE BÁŤ NAKÚPIŤ
Našou najväčšou odmenou za odvedenú prácu sú vaše kladné recenzie a hodnotenia nášho obchodu a predávaného tovaru. Sme veľmi radi, že naše hodnotenie je dlhodobo na tej najvyššej úrovni, vďaka čomu sme získali HEUREKA certifikát Overené zákazníkmi. Na názore aj spätnej väzbe našich zákazníkov nám záleží, je pre nás motivujúca do ďalšej práce.


5 - STOVKY KVALITNÝCH A PREVERENÝCH PRODUKTOV
Podkolienok, návlekov, aj všetkých možných druhov ponožiek, dámskych podkolienok, športového kompresného oblečenia, čiapok, čeleniek, tričiek ale aj legín máme naozaj veľa. Všetko priebežne a starostlivo preverujeme, testujeme a sami skúšame. Do predaja dávame len to, čomu veríme.


6 - ODBORNÁ POMOC
V kompresných podkolienkach, návlekoch, ponožkách, aj ďalšom príbuznom sortimente sa vďaka našej mnohoročnej praxi naozaj vyznáme. Vieme, ako kompresia funguje, kde sa vykonáva meranie konkrétnych rozmerov, aj na čo si dať pozor. Radi poradíme aj Vám. Stačí nám v pracovnej dobe (Po-Pi 8:00-16:00) zavolať na číslo +421 905 630 293, alebo kedykoľvek napísať otázku na e-mail info@collm.sk

7 - DARČEKOVÉ BALENIE - zakúpené podkolienky alebo ponožky Vám vieme zabaliť do darčekového balenia čím získate krásny ale hlavne praktický darček, ktorý poteší každého.